500 m güneyinde Cuianpu köyü, Anping, Hengshui, Hebei, Çin
Ana sayfa

Hebei Nova Metal Wire Mesh Products Co., Ltd.

Çin Hebei Nova Metal Wire Mesh Products Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Hebei Nova Metal Wire Mesh Products Co., Ltd. Sertifikalar
Hanna, sen harikasın! Seni bulduğum için çok mutluyum.

—— Zengin sr

Kendimi tekrarlamaya devam ettiğimi biliyorum ama kelimeler misafirperverliğiniz ve cömertliğiniz için ne kadar minnettar olduğumuzu ifade edemez. Sizinle iş yapmayı ve şirketinizi ve yeteneklerini oluşturmanıza ve tanıtmanıza yardımcı olmayı umuyoruz. İkimiz de gelecek için çok heyecanlıyız

—— Craig

Ben sohbet şimdi

Hebei Nova Metal Wire Mesh Products Co., Ltd.

1 2 3 4 5
Hebei Nova Metal Wire Mesh Products Co., Ltd. Hebei Nova Metal Wire Mesh Products Co., Ltd. Hebei Nova Metal Wire Mesh Products Co., Ltd. Hebei Nova Metal Wire Mesh Products Co., Ltd. Hebei Nova Metal Wire Mesh Products Co., Ltd.
Çin'de Gabion tedarikçisi gabion kutu fabrikası Çin'den Gabion sepet fabrikası Reno şilteler ve çuval gabion fabrikası Gabion dünyaya nakliye döşekler! Çin'deki gabion tedarikçi gabion kutu fabrikası

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Nova
No. Çalışanları : 30~50
Yıllık satış : 4000000-5000000
Yıl kurulan : 2014
İhracat p.c : 30% - 40%
Name: Hebei Nova Metal Wire Mesh Products Co., Ltd
Production ability: 20,000 m2 per day
Location: Anping, Hebei
Woven machine: 10 sets
Certificate: ISO9001, SGS
Main product: gabion baskets and metal wire mesh

1999 yılında kurulan Hebei Nova Metal Hasır Ürünleri Co Ltd gabion örgü ve Çin'de diğer tel örgü ürünleri lider üreticisi haline gelmiştir.

 

Nova gabion boxes / baskets and other wire mesh products are widely used in hydraulic projects, airport protection, residential fences, highway protection, building decoration, construction and so on. Nova gabion kutuları / sepetleri ve diğer tel örgü ürünleri yaygın hidrolik projeler, havaalanı koruma, konut çitler, otoyol koruma, bina dekorasyon, inşaat ve benzeri. In March 2016, our gabion baskets were used at the training project of the Yellow River. Mart 2016'da Gabion sepetlerimiz Sarı Nehir'in eğitim projesinde kullanıldı.

 

Dedicated to strict quality control and thoughtful customer service, our experienced staffs are always available to meet your requirements and ensure customer satisfaction. Sıkı kalite kontrol ve düşünceli müşteri hizmetleri adamış, deneyimli kadrosu her zaman ihtiyaçlarınızı karşılamak ve müşteri memnuniyetini sağlamak için kullanılabilir. In recent years, our company has introduced a series of advanced equipment including gabion weaving mesh machine. Son yıllarda, firmamız gabion dokuma örgü makinesi de dahil olmak üzere bir dizi gelişmiş ekipman tanıttı. In addition, all of our wire mesh products quality exceed ASTM or EN standard and sell well not only in China but also to such countries and regions as the USA, UK, Australia, Philippines, Thailand, Brazil, Saudi Arabia and United Arab Emirates etc. Buna ek olarak, tüm tel örgü ürünleri kalitesi ASTM veya EN standardını aşar ve sadece Çin'de değil, aynı zamanda ABD, İngiltere, Avustralya, Filipinler, Tayland, Brezilya, Suudi Arabistan ve Birleşik Arap Emirlikleri vb. .

 

We wish to create a bright future with customers on the base of equality and mutual benefit and sincerely welcome friends from all over the world to visit our plant. Biz eşitlik ve karşılıklı yarar temelinde müşterileri ile parlak bir gelecek yaratmak istiyoruz ve içtenlikle fabrikamızı ziyaret etmek için dünyanın her yerinden arkadaşlar edilir. We wish to establish long-term win-win partnerships with both domestic and foreign customers. Yerli ve yabancı müşterilerle uzun vadeli kazan-kazan ortaklıkları kurmak istiyoruz.

İletişim bilgileri
Hebei Nova Metal Wire Mesh Products Co., Ltd.

Tel: 86-153-50592434

Faks: 86-311-66535935

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)